Oda 903, No 885 Renmin Yolu, Huangpu Bölgesi, Şangay, Çin
Ana sayfa

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

iyi kalite Sıvı Karıştırma Tankı satış için
iyi kalite Sıvı Karıştırma Tankı satış için
Kaiquan şirketinin her zaman müşteriler için değer yaratmaya ve kendi işletmelerinin ve müşterilerinin başarısı için yenilik yapmaya kararlı olduğu konusunda derinden hissediyoruz.

—— Hugo Caal

Kaiquan firması pazarlama anlayışı, kaliteli ürünleri ve profesyonel hizmetleri ile firmamızın övgüsünü kazandı.

—— Darinel Suarez

Ben sohbet şimdi

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

1 2
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Kaiquan
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 8 million-10 million
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 80% - 90%

Pekin İpek Yolu Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş., LTD located in the south of Shanghai, is a modern enterprise which integrates scientific research and production. Şangay güneyinde bulunan, bilimsel araştırma ve üretim entegre modern bir kuruluştur. We are one of the few manufacturers capable of producing high-precision sanitary stainless steel equipment and pipeline connection parts. Yüksek hassasiyetli sıhhi paslanmaz çelik ekipman ve boru hattı bağlantı parçaları üretebilen birkaç üreticiden biriyiz.


Our products adopt production craft and technology from EU, and meanwhile import foreign advanced numerically controlled machine tools and other process/inspection units. Ürünlerimiz benimsenmesi üretim zanaat ve teknoloji ab, ve bu arada ithalat yabancı gelişmiş sayısal kontrollü tezgahları ve diğer süreç / denetim birimleri. Our company specializes in producing sanitary stainless steel fluid equipment, valves and pipeline connection units. Firmamız sıhhi paslanmaz çelik sıvı ekipmanları, vanalar ve boru hattı bağlantı üniteleri üretiminde uzmanlaşmıştır. All the products are strictly manufactured according to different smoothness, material and sector's standards (such as ISO, DIN, IDF, SMS and 3A) etc. under the efforts of all scientific research personnel. Tüm ürünler kesinlikle tüm bilimsel araştırma personelinin çabaları altında farklı pürüzsüzlük, malzeme ve sektör standartlarına (ISO, DIN, IDF, SMS ve 3A gibi) göre üretilmektedir. We are keeping on developing new products. Yeni ürünler geliştirmeye devam ediyoruz. Our products are widely used in the fields of food, pharmaceuticals, dairy, beer, beverage and chemical industry, all the technical aspects have reached the international leading levels and are in conformance with GMP requirements. Ürünlerimiz gıda, ilaç, süt ürünleri, bira, içecek ve kimya endüstrisi alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır, tüm teknik yönleri uluslararası lider seviyelere ulaşmıştır ve GMP gerekliliklerine uygundur. Large quantities of the products are exported to USA, Europe, Middle East ,Southeast of Asian and other countries all over the world. Ürünlerin büyük miktarları ABD, Avrupa, Orta Doğu, Asya'nın Güneydoğu ve tüm dünyada diğer ülkelere ihraç edilmektedir.


Misyonumuz: Kendimizi İnsan Varlığının sağlığına adamak.
Hedefimiz: Üstün özel teknoloji geliştirmek ve mükemmellik peşinde.
Şirketimizin kültürü: yenilik, birlik, pratiklik.


 

 

 

 

İletişim bilgileri
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

İlgili kişi: Mr.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)